Думите на Гари Невил се връщат, за да го преследват, докато Джейми Карагър се подиграва на Ман Юнайтед след драматичното им късно поражение от Челси
Daily Mail | 2024-04-05 | 10:31:49

Бруно Фернандеш вкара гола направи 2-2 преди полувремето и Гарначо вкара това, което изглеждаше като победител през второто полувреме, преди невероятната късна скоба на Палмър.

Преминаване към X след мача Карагър се заяде с Невил, като написа в Туитър: „Работата с бутилки за милиарди паунда!“ със смеещо се емотиконче.

Джейми Карагър се включи в социалните медии, за да направи забавен коментар за Гари Невил

коул Палмър в последния момент видя Челси да завърши невероятно завръщане и победа

Вашият браузър не поддържа iframes.

Разкопките бяха във връзка с коментарите на Невил за Челси след поражението им от Ливърпул на финала за Карабао Къп.

Говорейки след това, което се оказа решаващият гол, Невил даде пряка оценка на двата отбора.

„Децата на Клоп са срещу сините милиарди лири бутилки. Нямам никакви симпатии към Челси, каза Невил.

Не само Карагър отвърна на Невил в социалните медии, като няколко футболни фена се присъединиха.

„Мисли отиват към @GNev2 за неговите поръчки за бутилки за червени милиарди лири“, пошегува се един фен на Челси.

„Бутилките за милиарди паунда с мач по-малко са само на 5 точки зад Манчестър Юнайтед“, посочи друг фен.

Говорейки след мача, шефът на Ман Юнайтед Ерик тен Хаг предположи, че неговата страна е трябвало да излезе победител.

„Трябваше да спечелим този мач“, каза той.

„Това е отборно представяне. Като екип, когато стане хаотично, трябва да се справите с обстоятелствата. Дръжте топката, преминете от едната страна на другата. Не е липса на концентрация.

"Мисля, че беше нещастен резултат от дузпата. Под въпрос, много мек.